Wspólna gra przez sieć hamachi

Informacje niezbędne do rozpoczecia gry


#1 24-01-11 21:02:59

Mariuszw13

Administrator

Zarejestrowany: 24-01-11
Posty: 6
Punktów :   

Początek

A więc aby rozpocząć najpierw musicie ściągnąć i zainstalować program hamachi. Ściągnąć go np można wpisując jego nazwę w google i ściągając z najbardziej odpowiedniego dla nas źródła. Na przykład stąd  http://www.instalki.pl/programy/downloa … machi.html

Gdy już to zrobimy naciskamy przycisk start (półkole i pionowa kreska) i wybieramy nazwę użytkownika. Następnie wybieramy opcję dołącz do istniejącej sieci. W pole nazwa sieci wpisujemy: mirskgra a w pole z hasłem: 123 Nie jest to trudne więc mam nadzieję że sobie poradzicie.

Teraz pozostaje już tylko wejść do gry wybrać grę wieloosobową (multiplayer) i sieć LAN. Następnie wyszukać server przyciskając odśwież (refresh). Proponuję także zrzucić grę do paska i gdy będzie okno Zapory Systemu Windows nacisnąć przycsk "Odblokuj".

Gdy zdecydujemy się na konkretne gry napiszę bardziej szczegółowe poradniki do poszczególnych gier. A w razie problemów piszcie do mnie lub na forum ( Mariusz nr gg 9980155) lub do Mizioła.

I jeszcze jedno. Najlepiej jakbyście założyli konto na forum ale jeśli już chcecie pisać jako goście podpisujcie się.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemongold.pun.pl www.tajemniczy-swiat.pun.pl www.tibiaskrypty.pun.pl www.vampire-secrets.pun.pl www.przewoz9stoszki9.pun.pl